Charmante perfect onderhouden vooroorlogse tussenwoning nabij het centrum van Nuenen!
Deze tussenwoning is voorzien van een 4-tal slaapkamers op de verdiepingen, heeft een vernieuwde badkamer en heeft een praktische werkkamer op de begane grond. De woning is voorzien van authentieke elementen als een granitovloer, paneeldeuren en glas in lood ramen. De diepe, privacy biedende achtertuin is gelegen op het zuiden en heeft een separate garage.
INDELING:
Begane grond: entree voorzien van originele granito vloer, lambrisering tegen de wanden. Aan de voorzijde bevindt zich de meterkast met uitgebreide technische installatie en een praktische bergkast. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Woonkamer: de sfeervolle en lichte woonkamer is aan de achterzijde uitgebouwd en geniet ontzettend veel lichtinval door de aanwezigheid van een lichtstraat en openslaande glas in lood deuren. De lichtstraat is voorzien van elektrisch bedienbare zonnewering. Centraal in de woonkamer bevindt zich een sfeervolle houtkachel met schouw. De wanden en plafonds zijn allen voorzien van fraai strak stucwerk, de vloer is voorzien van een eikenhouten planken vloer. Vanuit de woonkamer is de keuken aan de voorzijde in open verbinding te bereiken
Keuken: de keuken in L-opstelling is afgewerkt met een houten aanrechtblad, verschillende kasten en deels betegelde wanden. Er is een ingebouwde gaskookplaat aanwezig met daaronder een elektrische oven, een vaatwasser en een 1,5 rvs spoelbak met daaronder een close in boiler. Wat de keuken uniek maakt is de authentieke tegelvloer.
Aan de achterzijde is de bijkeuken gelegen met tegelvloer en de aansluitingen voor het witgoed. Tevens is er een uitstortgootsteen voorzien van warm en koud water. Vanuit de bijkeuken is het toilet en de achterdeur te bereiken.
Toilet: het toilet is gedeeltelijk betegeld en voorzien van een staand closet met een fonteintje.
Hobbykamer/speelkamer: aan de achterzijde van de woning is een extra kamer gelegen, ideaal voor een beroep aan huis. Deze kamer is voorzien van een laminaatvloer, stucwerk wanden en een stucwerk plafonds met inbouwspots. De ruimte is verwarmd en heeft zicht op de achtertuin.
EERSTE VERDIEPING:
Vanuit de overloop zijn 3 slaapkamers te bereiken en de badkamer.
Slaapkamer 1: de ouderslaapkamer is gelegen aan de achterzijde en biedt toegang tot het platdak middels fraaie glas in lood deuren. Op de vloer ligt de originele vloer uit de jaren 30.
De wanden en het plafond zijn voorzien van stucwerk. Tevens is er een airconditioning aanwezig.
Slaapkamer 2: gelegen aan de voorzijde, deze kamer is voorzien van een grenen houten vloer. De wanden en het plafond zijn voorzien van stucwerk. Er is een hand bedienbaar rolluik aanwezig.
Slaapkamer 3: gelegen aan de voorzijde, deze kamer heeft dezelfde specificaties als slaapkamer 2.
Badkamer: de badkamer is compleet vernieuwd en is te bereiken vanuit een tussenruimte voorzien van inbouwkasten met opstelling CV ketel (Remeha HR, 2011). De badkamer is volledig betegeld in moderne kleurstelling en luxueus ingericht met een royaal ligbad met bubbelbad functie, een inloopdouche met regendouche, een dubbele wastafel met spiegel en een inbouw closet. Tevens is er een designradiator aanwezig. Door middel van de dakkapel met kunststof draai/kiepramen is er een ideale stahoogte in de badkamer.
TWEEDE VERDIEPING:
Bereikbaar via vaste trap. De voorzolder is voorzien van een tweetal bergingen, ideaal voor opslag van spullen.
Slaapkamer 4: deze kamer heeft ontzettend veel lichtinval door de aanwezigheid van zowel een dakkapel aan de voorzijde als aan de achterzijde. De voorzijde is voorzien van houten kozijnen met dubbel glas, de achterzijde is uitgevoerd in kunststof kozijnen met draai-/kiepramen. Hier ligt ook een grenen vloer en de wanden en het plafond zijn gestuct. Er is bergruimte aanwezig onder de knieschotten.
Tuin: de achtertuin is ontzettend diep (+/- 42 mtr), biedt veel privacy en er is een veranda geplaatst om in de schaduw te kunnen zitten. Er zijn meerdere terrassen gerealiseerd, er zijn borders met vaste beplantingen en gazon. Achter in de tuin is er toegang tot de garage.
Garage: deze ruimte van +/- 40m² is ideaal voor een hobbyist of een klusser aan huis. Er is elektra aanwezig en aan de achterzijde is er toegang tot een pad om bij de woning te kunnen komen. Zodoende is er dus een mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein.
DIVERSEN:
– Een instapklare jaren 30 tussenwoning met authentieke elementen als een granitovloer, paneeldeuren en glas in lood ramen;
– Een ideale gezinswoning met een 4-tal slaapkamers en een mogelijke werk-/speelkamer op de begane grond;
– Voorzien van een diepe privacy biedende achtertuin op het zuiden met een eigen achterom;
– De woning is perfect bijgehouden en grotendeels aan de buitenzijde geschilderd in 2017;
– De kunststof kozijnen op de badkamer en slaapkamer op de 2de verdieping zijn voorzien van elektrische rolluiken.