Nuenen
Van Hovengaarde 10
€ 575.000,- kosten koper
In de wijk Beekstraatse Velden gelegen, ruim uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met garage en carport. De woning is voorzien van een royale speelse woonkamer met gashaard en leefkeuken, 5 slaapkamers en een privacy biedende achtertuin zonder achterburen! De woning is gesitueerd in een rustige kindvriendelijke doodlopende straat net buiten het.…
Lees meerNeem gerust contact met ons op.
In de wijk Beekstraatse Velden gelegen, ruim uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met garage en carport. De woning is voorzien van een royale speelse woonkamer met gashaard en leefkeuken, 5 slaapkamers en een privacy biedende achtertuin zonder achterburen! De woning is gesitueerd in een rustige kindvriendelijke doodlopende straat net buiten het centrum van Nuenen en nabij uitvalswegen en buitengebied.
INDELING
BEGANE GROND
Hal: Via een overdekte entree is de hal bereikbaar. De hal is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming (net zoals de rest van de begane grond) en gladde wanden. Vanuit de hal zijn de woonkamer, het toilet en middels een trap zijn de verdiepingen te bereiken. De binnendeuren op de begane grond zijn vervangen. Daarbij zijn de bovenlichten komen te vervallen en zijn de kozijnen verbreed. Op de benedenverdieping is er natuurlijke ventilatie mogelijk door dauerluftung.
Toilet: Het moderne toilet is voorzien van een inbouwcloset, een fonteintje en mechanische ventilatie.
Woonkamer: De L-vormige woonkamer geniet een prettige lichtinval door de raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde met hardhouten kozijnen met dubbel glas. De achterzijde is voorzien van openslaande tuindeuren naar de achtertuin. De wanden en het plafond zijn voorzien van strak stucwerk en er ligt dezelfde tegelvloer met vloerverwarming in de woonkamer als in de hal. Midden in het zitgedeelte van de woonkamer is een sfeervolle gashaard geplaatst. Aan de achterzijde van de woonkamer vormt een uitbouw de doorgang naar de keuken. In de achterzijde en uitbouw zijn er twee werk-/speelplekken gerealiseerd.
Keuken: De ruime leefkeuken ligt aan de achterzijde van de woning achter de garage/berging en staat in open verbinding met de woonkamer. Vanuit de leefkeuken, met grote raampartijen, is er via een loopdeur en schuifpui toegang tot de achtertuin. De keuken is geplaatst in een U-opstelling met een composiet aanrechtblad. In de keuken is de volgende apparatuur aanwezig: een inductie kookplaat met diverse zones, een rvs afzuigkap, een combi-magnetron, een oven, een koelkast, een koffieapparaat, vaatwasser op hoogte, voldoende kastruimte en een RVS spoelbak met kraan voorzien van Quooker. Vanuit de keuken is er toegang tot de berging/garage. De uitbouw van de woonkamer en de leefkeuken zijn later extra geïsoleerd aan de buitenzijde van het dak, naast de eerder aangebrachte isolatie aan de binnenzijde.
EERSTE VERDIEPING
Overloop: De overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers en een badkamer. Ook op deze verdieping zijn alle kozijnen uitgevoerd in hardhout en voorzien van isolerende beglazing. Alle ramen zijn voorzien van vliegenhorren. Op de slaapkamers en de badkamer is dauerluftung aanwezig.
Slaapkamer 1: De ruime hoofdslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en is voorzien van spuitwerk wanden, een tapijtvloer, vaste kast en heeft toegang tot het balkon.
Slaapkamer 2: Deze slaapkamer is eveneens gelegen aan de voorzijde en voorzien van dezelfde specificaties. Hier bevindt zich tevens een nis met daarin een vaste kast. Omdat deze kamer twee gevelramen heeft, is dit een erg lichte kamer. Een heerlijke werkkamer!
Slaapkamer 3: De derde ruime slaapkamer is gelegen aan de achterzijde en is voorzien van een dakkapel. De afwerking is gelijk aan de overige slaapkamers.
Badkamer: De badkamer is geheel betegeld in een lichte kleurstelling en is voorzien van een ligbad en een douchecabine met thermostaatkraan, een staand closet, een wastafel met meubel, spiegel en verlichting. Naast de mechanische ventilatie is ook natuurlijk ventilatie middels een raam mogelijk.
TWEEDE VERDIEPING
Voorzolder: Via een vaste trap is de zolder bereikbaar. De ruime voorzolder is voorzien van een laminaatvloer en wanden van spuitwerk. Er is een aansluiting mogelijk voor het witgoed en er is een vlizotrap naar de bergzolder. Deze ruimte is ruim genoeg om hier een extra douche of slaapkamer te creëren. Door een raam in de zijgevel en een groot Velux dakraam is er veel lichtinval in deze ruimte. Op de voorzolder bevindt zich de opstelling voor de HR-CV Ketel en is er dauerluftung aanwezig. Er is een vaste wastafel en de unit van de mechanische afzuiging. Onder de schuine kanten is er veel bergruimte achter de knieschotten.
Slaapkamer 4: De zolderslaapkamer is voorzien van een dakkapel met draai-/kiepramen, een laminaatvloer en een vaste kast. Achter de knieschotten is veel bergruimte te vinden.
Slaapkamer 5: Deze slaapkamer is identiek aan slaapkamer 4 met dezelfde maatvoering en afwerking.
TUIN
Voortuin: De voortuin is voorzien van borders met vaste beplantingen en een oprit tot onder de carport met parkeergelegenheid voor meerdere auto’s.
Achtertuin: De privacy biedende achtertuin is voorzien van een ruim terras direct achter het huis met een gazon, verlichting en extra stroompunten. In de achtertuin is een extra berging aanwezig. Alle ramen aan de achterzijde zijn voorzien van screens omdat de achtertuin de gehele middag en avond in de zon ligt. De achtertuin ligt op het zonnige zuidwesten. Vanuit de achtertuin kijk je uit over een groene wal dus er is geen inkijk van achterburen.
Garage: De garage is in spouw gebouwd en voorzien van elektra, een uitstortgootsteen en een geïsoleerde kanteldeur met daarin opgenomen een loopdeur. In de garage bevindt zich tevens de vernieuwde en uitgebreide meterkast (alle elektra en de meterkast zijn in 2012 vernieuwd). De garage is voorzien van de wasmachineaansluiting en er is een solartube voor extra lichtinval.
DIVERSEN
De woning is, aan de buitenzijde, in de zomer van 2021 volledig geschilderd;
De woning is beter geïsoleerd dan het energielabel doet vermoeden. Omdat de extra isolatie van de uitbouw en op zolder door de afwerking niet meer zichtbaar is en opgemeten kon worden, is dit niet meegenomen in het energierapport;
Lichte en ruime leefkeuken;
Oprit met parkeergelegenheid voor twee auto’s en carport;
Ruime privacy biedende achtertuin;
De woning is voorzien van 5 slaapkamers met inbouwkasten, daarnaast is er veel bergruimte aanwezig;
In directe nabijheid van scholen en kinderopvang;
Gelegen aan een autoluwe straat in rustige woonomgeving Nuenen-Oost op enkele minuten lopen van zowel het centrum van Nuenen als natuurgebied;
Aanvaarding eventueel eerder, in overleg;
De schutting aan de achterzijde en deels aan de zijkant is in 2021 vernieuwd;
De ketel is in 2021 vernieuwd.
Neem gerust contact met ons op.
Neem vrijblijvend contact met ons op.
Uw droomhuis gevonden?
Diensten
Diensten